Marina Vjollca e zbulon sekretin e bukurisë së saj! (FOTO)

By

Për që është e bukur e dimë. Por se ku qëndron sekreti i sharmit të saj dhe rrezatimit, nuk na e ka thënë!

Moderatorja e bukur shqiptare Marina Vjollca, është pa dyshim ndër gratë më të bukura të ekranit shqipfolës dhe për këtë ka një konsensus të përgjithshëm.

Megjithatë, ajo s’do ishte kaq e bukur nëse s’do ishte gjithnjë aq e buzëqeshur dhe sapo na e tha.

Marina e pranoi në llogarinë e saj në Instagram, se ajo nuk është e plotë dhe komplete pa buzëqeshjen e saj.

Asnjëherë nuk je plotësisht veshur pa buzëqeshjen”, ka shkruar ajo. /Prive.al

You’re never fully dressed without a smile? Thank you @diamond_dental

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

Artikuj të ngjashëm