Çifti i famshëm Eni Koçi e Genc Prelvukaj, gati të lansojnë këngën e re

By

Si një çift simpatik që janë, ata po lansojnë bashkëpunimin e tretë me radhë.

Këngëtarja Eni Koçi dhe i dashuri i saj, reperi i famshëm Genc Prelvukaj po lansojnë edhe një këngë së bashku, e cila do të quhet “Harrove”.

Dyshja janë në lidhje për më shumë se nëj vit, e Prive pati raportuar për këtë romancë gjatë verës së kaluar por ata, asnjëherë nuk e konfirmuan lidhjen e tyre publikisht.

Kënga e tyre do të lansohet këtë të premte, ndërsa ata bashkë kanë këngët “Shi bie në Tiranë” dhe “Vetëm ti”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm