Dëgjoni pak nga kënga e re e 2TON (VIDEO)

By

2Ton ka gati këngën e tij të radhës.

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ai na prezantoi edhe pak nga kënga e tij e re.

Që në tingujt e parë, kënga është shumë verore dhe do të lansohet këtë të premte.

Në postimin e mëposhtëm mund të dëgjoni pak nga kënga me titull “Malli”. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm