Venera dhe Lindi publikojnë këngë të re (VIDEO)

By

Venera Lumani dhe Lind Islami kanë publikuar një këngë të re.

Projekti quhet “Ma shumë” dhe është i realizuar me videoklip.

Për muzikën u përkujdes Elgit Doda dhe Lindi ndërkaq tekstin e kanë shkruar Venera dhe Lindi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm