Festivali i Filmit në Kanë: Shihni pamjet më të mira të të famshmëve

By

Yjet po vërshojnë sërish në Francë për Festivalin e Filmit në Kanë 2022, me personazhe të famshëm si Eva Longoria dhe Lori Harvey që godasin tapetin e kuq me bizhuteritë verbuese dhe couture të freskëta jashtë pistës. 

Ja, shikoni më poshtë se çfarë kanë veshur të gjithë yjet në Kanë.

Eva Longoria

Lori Harvey

Julianne Moore

Katherine Langford

Deepika Padukone dhe Rebecca Hall

Lashana Lynch

Bérénice Bejo

 

Nikolaj Coster-Waldau

Forest Whitaker dhe Audrey Azoulay

Tallia Storm

Blanca Blanco

 

Artikuj të ngjashëm