Venera dhe Lindi i sjellin një dedikim të bukur dashurisë në këngë

By

Janë një ndër çiftet më simpatikë në shoubizin shqiptar.

Krahas jetës private, Venera Lumani dhe Lind Islami funksionojnë suksesshëm edhe në karrierë.

Pas projektit të përbashkët të fundit “M’flen në shpirt” ky dyshja i këndojnë dashurisë së tyre, në videoklip shfaqin edhe pamje personale të udhëtimeve tyre.

E tani edhe projekti pasues i atij të lartpërmendur është një dedikim dashurie, që do shoqërojë çiftet këto ditë festash – por edhe ju që jeni romantikë të pashpresë.

Muzikën e ka bërë Lindi kurse tekstin e shkroi Venera, dhe kënga quhet “ A e din”.

Projektin mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm