Emrin e Morenës në trup: Ky është djali misterioz që bëri tatuazh emrin e këngëtares

By

Këngëtarja Morena Taraku, është vajza e ëndrrave për shumë djem. Për shkak se është bukuroshe dhe tejet e famshme, ajo ka edhe një grup fansash të quajtur Morenator.

E së fundmi, dikush e simpatizon e e do aq shumë, sa emrin e saj e ka skalitur në një tatuazh të përjetshëm në trup.

Është vet Morena Taraku ajo që ka bërë publike në Instagramin e saj procedurat e realizimit të këtij tatuazhi, nga një djalë të cilin ajo ka vendosur ta lërë misterioz duke mos i zbuluar identitetin.

Dhe meqë identitetin ka vendosur t’ia mbajë të fshehtë, personi në fjalë nuk dihet në është i dashuri i këngëtares apo ndonjë fans i çmendur pas saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm