Vëllau i Gjirës sjell këngën e re

By

Të gjithë i mbajmë në mend hitet e Gjirës si “Ditë e re nafakë e re” dhe “Boom çik e çak”.

Në këto këto krijime muzikore këngëtarja ishte e shoqëruar nga vëllau i saj Ardi. Ky i fundit ka vendosur të vijë me një projekt solo.

Sonte është publikuar kënga e tij e titulluar “Kthema kohën” me tekst të vetë Ardit.

Ky krijim muzikor që në monentet e para të lançimit ka marrë kritika shumë pozitive. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm