Reperi kosovar ndahet nga gruaja?

By

Reperi BimBimma raportohet të jetë ndarë nga bashkëshortja e tij.

Prive ka mësuar se artisti dhe gruaja e tij janë duke kaluar në krizë martesore.

Çifti ka një djalë.

Ndiqni detajet në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm