Cilën pjesë të trupit të Agnesës e dëshiron më së shumti partneri i saj?!

By

Agnesa Vuthaj ishte protagonistja e rradhës e rubrikës Kutia në emisionin NIN.

Ajo përballë Liberta Spahiut u përgjigj në pyetjet si a fle zhveshur, cila është pjesa e trupit të saj që i pëlqen partnerit dhe çfarë do të ndryshonte tek vetja.

Mes të tjerash në rubrikë, Agnesa rrëfen se sa e lidhur është me rrjetet sociale duke potencuar se ditën e nis dhe e përfundon duke komunikuar në telefon.

Përgjigjjet e plota të saj mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm