Vëlla e motër – Edona e Milot Llalloshi po publikojnë këngë bashkë

By

Dy këngëtarët e4 njohur, vëlla e motër, Edona dhe Milot Llalloshi kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet.

Dyshja ka kohë që nuk kanë kënduar bashkë, ndërsa tani kanë dhënë lajmin e publikimit të këngës së re.

Kënga e tyre do të quhet “Harrohet”, ndërsa dyshja kanë vendosur që projektin e tyre të ri ta lansojnë në aplikacionin e quajtur “Premier Songs”.

Ndërsa Edona ka publikuar një fotografi nga xhirimet e klipit të ri dhe ndonëse është nënë e dy fëmijëve, po duket për mrekulli dhe ka arritur t’i kthejë linjat e saj të mëparshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm