Big Bang, Gjiko dhe Buta lansojnë albumin

By

Big Bang, Gjiko dhe Buta kanë lansuar albumin e përbashkët.

Ai quhet ‘Manuali’ dhe vjen me gjashtë këngë të reja të cilat tashmë i gjeni në të gjitha platformat.

Projektet do vijnë edhe me videoklipe së shpejti të cilat do lansohen në YouTube.

Kjo është hera e parë që këta tre sjellin bashkë një mini-album i cili pritet të jetë goxha i suksesshëm në hip-hopin shqiptar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm