Vedat Ademi së shpejti me një befasi për publikun! (FOTO)

By

Dikur mjaft aktiv në muzikë me projekte të shumta ,por pasi shpërnguljes së tij në Amerikë për të jetuar së bashku me familjen, këngëtari hoqi dorë nga projektet e shpeshta që publikonte dikur.

Bëhet fjalë për Vedat Ademin i cili duket se ka vendosur të sjellë diçka të re në muzikë.

Siç ka lajmëruar artisti në rrjetin social Instagram kënga e re do të titullohet ‘Më mirë me zemër’ dhe jetë në bashkpunim me Vullnet Ibraimin.

Vedati ka pasur dhe me parë bashkpunime që kanë rezultuar mjaft të sukseshme teksa pritshmëritë për një sukses të tillë janë të mëdha.

Kënga do të lanësohet shumë shpejt, derisa ende nuk është bërë e ditur data zyrtare e lansimit të tij. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm