Moment i veçantë: Një fanse si e Gjyste Vulajt (FOTO)

By

Vetë ka depërtuar në skenën muzikore në moshë të re dhe tash e rreth dy dekada mban fronin në llojin e muzikës që bën.

Fjala është për këngëtaren e njohur Gjyste Vulaj që nuk po i dorëzohet viteve duke qenë akoma e kërkuar dhe e diskutuar.

E duket se njejtë si karriera, për Gjysten edhe fansat duket të jenë jetëgjatë.

Një gjë të tillë, këngëtarja e ka Ilustruar përmes një fotografie ku shfaqet me një fanse në 2004-tën dhe me po të njejtën, tani në ditën e saj të rëndësishme – atë të martesës.

‘Kshu kur adhuron dikë’ – deklaron në postimin e bërë këngëtarja. /Prive.al/

Kshtu kur adhuron dike ??❤️❤️flm.flm.

A post shared by Gjyste Vulaj Official (@gjystevulaj) on

Artikuj të ngjashëm