Vdes gazetari shqiptar, hidhet nga kati i katërt i banesës

By

Gazetari dhe analisti Kastriot Myftaraj ka ndërruar jetë ditën e sotme.

U vetëhodh nga pallati, ndërron jetë analisti Kastriot Myftaraj – Balkanweb.com – News24

Ky i fundit dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12:55, në lagjen “Ali Demi”.

Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Myftaraj, 60 vjeç, dyshohet se është vetëhedhur nga kati i katërt i banesës ku banonte, dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

May be an image of outdoors

Artikuj të ngjashëm