Loredana shfaqet me shumë të madhe parash dhe thikë (FOTO)

By

Loredana është shfaqur sot me shumë të madhe të parave, kryesisht me kartmonedha prej 200 euro.

Ajo poashtu në veturë mban edhe një thikë dhe këtë e publikoi vet në Instagram.

Ndryshe, reperja po punon në projekte të reja pasi ka disa muaj që nuk solli këngë.

Kujtojmë se ajo dhe Mozzik i kanë ndarë rrugët përfundimisht por ndajnë bashkë vajzën, për të cilën kujdesen të dy./Prive.al

Artikuj të ngjashëm