Valirja feston ditëlindjen, ky është urimi i Besit

By

Sot feston ditëlindjen Valire Zeneli.

Me rastin e kësaj dite të veçantë, ish-banori i Big Brother VIP Kosova 2, Besart Zeneli, ka ndarë një fotografi krah gruas së tij dhe e ka uruar.

“Shumë urime për ty që më lumturon. Edhe 100 me plot dashni e lumturi së bashku”, ka shkruar aktori.

Shumë urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm