Valdrin Sahiti “zhvesh” Vildane Zenelin afër Capital T!

By

Dizenjatori Valdrin Sahiti ka vërtetuar edhe një herë elegancën e tij në punë. Koleksioni i ri për meshkuj vjeshtë – dimër është bërë publik, ai është larguar nga sfilatat por jo edhe nga fotosesionet elegante dhe me shumë stil.

Fytyrat që i janë besuar promovimit të veshjeve janë reperi Capital T dhe modelja Vildane Zeneli.

Koleksioni është në shitje në atelien Vs Man me çmim duke filluar nga 150 deri në 300 euro që duket mjaft i arsyeshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm