Yjet e “Vanderpump Rules” i thanë ‘Po’ njëri -tjetrit

By

Gjithçka po ndodh!

Ylli i “Vanderpump Rules”, Scheana Shay, u martua të martën me të fejuarin e saj, Brock Davies, në një resort romantik në Riviera në Kankun.

Çifti tha “I do” para miqve të ngushtë, familjes dhe bashkë-yjeve në Dreams Natura Resort.

“Unë thjesht doja që ne të kalonim një kohë të mirë me çdo person që është i rëndësishëm për ne,” i tha Shay ‘People’ për ditën e tyre të madhe, duke vënë në dukje se sa të kënaqur ishin ajo dhe Davies që “mund ta kalonin atë kohë për disa ditë me të gjithë. miqtë dhe familjen tonë për të na festuar.”

Nusja kishte veshur një fustan të dizajnuar nga Pol’ Atteu, ndërsa dhëndri një kostum Art Lewin.

Vajza 1-vjeçare e të porsamartuarve, Summer Moon Honey Davies, mori pjesë teksa po kalonte me vale në rresht si një vajzë lulesh e veshur me një fustan të ngjashëm Pol’ Atteu.

Artikuj të ngjashëm