Dafina anulon koncertin dhe shkaku është ky!

By

Dafina Zeqiri është detyruar të anulojë koncertin e mbrëmshëm.

Artistja kishte për të performuar mbrëmjen e djeshme në qytetin e Pejës, por për arsye shëndetësore është detyruar ta anulojë.

“Kerkoj falje për mungesën në Pejë sonte për shkaqe shëndetësore, ju premtoj që shumë shpejt do t’ju sjelli një super show për ju! E juaja Dafina,” shkroi menagjeri i Dafinës në një postim në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm