Ndahet çifti i famshëm i ‘Big Brother’ (FOTO)

By

Ditëlindja e saj gjatë muajit të kaluar, kaluar riktheu bashkë çiftin e shumë përfolur në media e rrjete sociale.

Ishte puthja në buzë ajo që zbuloi se dyshja janë sërish bashkë duke gëzuar fansat që i ndoqën për disa muaj rresht në shfaqjen televizive “Big Brother”.

Çifti i famshëm i “Big Brother”, Fiorentina dhe Olsi, janë ndarë njëherë e mirë siç duket.

Ata të dy, nuk janë parë më bashkë ndërsa veprimi që ka ndërmarrë Fjorentina, heq edhe më të voglin dyshim.

Jo vetëm që nuk janë parë më bashkë, por edhe Fjorentina e ka vërtetuar ndarjen me postimin e saj të fundit.

“Po… jam single”, ka shkruar ajo në profilin e saj në Instagram, duke u dhënë kështu përgjigje të gjithë atyre që e kanë bezdisur me pyetjen se a është në lidhje me Olsin apo jo. /Prive.al

Per te gjithe ato qe me kan merzit duke me pyetur ja pergj ?? flm qe me ndiqni dhe me mbeshtesni ??

A post shared by Fjorentina.Halili (@fjorentina.halili) on

Artikuj të ngjashëm