Pas Italisë, Gjermania ‘në rradhë’ për t’u mahnitur nga Elvana

By

Pak ditë më parë Elvana Gjata mori vëmendjen e të gjitha mediave me shkuarjen e saj në Itali.

Ajo atje realizoi një set fotografik me fotografin Eugenio Qose teksa me të ishte edhe Valdrin Sahiti.

Me veshje sharmante dhe një stil unik, Elvana shkëlqeu duke marrë vëmendjen edhe të italianëve të cilëve nuk kishte se si të mos iu binte në sy.

Sot, këngëtarja ka mahnitur sërish me paraqitjen nga Gjermania. Me një fustan të bardhë që vë në pah sensualitetin femëror, Elvana ka lënë gojëhapur pothuajse të gjithë me fotot e postuara në Instagram.

Imazhet flasin vetë dhe nuk lënë hapësirë për tjera komente … /Prive.al/

https://instagram.com/p/9gsyMywXIa/

Artikuj të ngjashëm