Gjendja shëndetësore e Borës, Olsa ndan lajmin e fundit

By

Për disa ditë, prezantuesja Bora Zemani u detyrua të mungonte sërish në program.

View this post on Instagram

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Shkas për këtë u bë gjendja shëndetësore. Pas një intervenimi që pati, Bora kësaj radhe pati regjim shtrati në shtëpi shkaku i temperaturës së lartë deri në 40.

Por, sot ajo e ka marrë veten dhe i është rikthyer xhirimeve në program.

Lajmin e ka bërë të ditur autorja e “Përputhen”, Olsa Muhameti e cila në insertin e ndarë nga hyrja e programit është shprehur se e ka marrë malli.

Bora duket në top formë, me bukurinë dhe ëmbëlsinë e saj që i ka munguar ekranit për mbi një javë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm