Noizy merr një tjetër Ferrari: ‘Shakira’ bëhet me motër!

By

Tashmë dihet se një tjetër pasion i Noizyt janë makinat, por mesa duket ato të markës Ferrari kanë qenë ëndërr për të.

Muaj më parë mori një të tillë e madje me shaka e ka pagëzu ‘Shakira’, por sot ka nënshkruar kontratën e makinës tjetër, Ferrari 488.

“Kur isha i vogël bleja Çëmçakiza me figura të Ferrarit.. dhe dashuria për të nuk vdiq kurrë.” – u shpreh Noizy ku nuk harron të falenderoj Zotin.

Urimet për Ferrarin e dytë nga Noizy kane qenë të shumta në hapësirën e komenteve mes tyre edhe fytyra publike./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm