Vajza e Remzie Osmanit, Riola debuton me ‘Ndjenja’ (VIDEO)

By

Estradës shqiptare iu bashkua edhe një yll muzikor.

Riola, vajza e Remzie Osmanit ka debutuar sot me ‘Ndjenja’.

Kënga u punua nga Mixey dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Ndryshe nëse nuk e dini, Riola studion arkitekturën në Milano dhe nëna e saj, Remzia i ka thënë Prives se as nuk ishte në dijeni të këngës.

Gjithsesi, qejfin s’mund ta ndal askush…

Mos e humbisni./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm