Urimi që Andrra Destani mori këtë ditëlindje nga Sinan Hoxha

By

Andrra Destani po feston sot ditëindjen, dhe nga plot urimet që mori sot, ky i bashkëshortit ishte fjalë pak por shumë kuptimplotë.

Ai ndau një fotografi të çiftit, ku të dy shihen afër njëri tjetrit shumë të dashuruar në dritën e qirinjve.

“Urime ditëlindjen gjithçka e imja”, shkruan ai krah fotos.

No description available.

Kujtojmë se çifti para një muaji u bënë sërish prindër. Në jetë erdhi një djalë që i lanë emrin Ayan.

Ansi tani është bërë vëllai i madh i familjes. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by A n d rr a (@andrradestani)

Artikuj të ngjashëm