Genci bashkon forcat me artistin e njohur për këngën e re (FOTO)

By

Genc Prelvukaj po sjell edhe një këngë të re.

Reperi i cili pak kohë më parë lëshoi një projekt të ri në youtube, dedikuar vendit të tij, ka njoftuar përmes Instagramit se ka bashkuar forcat me një artist të ri.

Bëhet fjalë për Estto, me të cilin reperi po sjellë për herë të parë këngë.

Estto pak javë më parë lëshoi projektin në bashkëpunim me dajën e tij Besnik Qaka, e cila u mirëprit nga publiku.

Bashkëpunimi mes Gencit dhe Esttos me titull “Orhidea” do të dalë këtë javë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm