Me kë e kaloi mbrëmjen Anxhelina?!

By

Këngetarja e re Anxhelina Hadërgjonaj është një personazh mjaft i lakuar nëpër media kjo për faktin që artistja jo rrall herë din të jetë mjaft provokative.

Pas udhëtimit që bëri bukuroshja për disa ditë nëpër Europë zgjedh më në fund që të vizitojë edhe atdheun e saj.

Mbrëmë në profilin e saj në Instagram ajo na befasoi të gjithëve me një fotografi nga kryeqyteti i Shqipërisë, Tirana.

Në shoqërinë e saj ishin edhe kusherirat, këngëtaret Argjentina e Beatrix Ramosaj që po kalonin çaste të mira së bashku.

Të njejtën fotografi e kanë publikuar edhe dyshja Ramosaj, duke treguar mallin që kishin për njëra tjetrën dhe rëndësinë që ka familja për to.

Kujtojmë se Anxhelina jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikes dhe vizitat në vendin e të parëve janë të rralla. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm