Ndëprehet filmi i ri i Jennifer Lopez! Cila është arsyeja?

By

Filmi i ri i Jennifer Lopez është produksioni më i fundit i Hollywoodi-it i prekur nga Covid-19.

Gazeta “People” ka konfirmuar se xhirimet jashtë shtetit në filmin “The Mother”  janë ndërprerë përkohësisht për shkak të rasteve pozitive të koronavirusit të lidhura me ekipin e prodhimit.

Pjesa më e madhe e projektit është xhiruar në Kanada, ku Lopez po xhironte skena para vitit të ri.

Filmi, i vendosur për të dhënë premierë në vitin 2022, është i përqendruar rreth një vrasësi që del nga streha për të mbrojtur vajzën e saj ndërsa u shmanget sulmuesve të rrezikshëm. Në thriller vdekjeprurës luajnë gjithashtu Joseph Fiennes, Gael García Bernal dhe Omari Hardwick.

Artikuj të ngjashëm