Urimi i veçantë i Albërie Hadërgjonajt për ditëlindjen e Anxhelinës

By

 

Anxhelina Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen e gjatë ditës ka marrë urime të pafundme në rrjetet e saj sociale, nga miq, ndjekës, familjarë e fansa.

E një urim për më të voglën e saj, Albëria nuk kish se si mos ta ndante në rrjetet e saj sociale.

Në një foto që është shkrepur shumë kohë më parë se pandemia të kaplonte botën, nënë e bijë shihen duke pozuar në tokën e magjisë në Disneyland.

“Gezuar ditelindjen e vogla e mamit. Ti u rrite dhe tani ti je ajo qe na perkedhel te gjitheve sepse ty Zoti te solli ne jet per ti dhene kuptim jetes,dashuris dhe respektit!!!

Faleminderit qe kurre nuk me merzite..Ti je bekim. Urime ditëlindjen. Të dëshiroj edhe shumë vite të mbushura me shëndet, dashuri, gëzim dhe prosperitet.

TE DUA SHUUUME!”, shkruan ajo. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/CIStAhtFaHq/?utm_source=ig_web_copy_link

Artikuj të ngjashëm