Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu, nënë e bijë në një potpuri

By

Shyhrete Behluli dhe Engjëllusha Salihu u bënë bashkë për këtë fund vit që të sjellin një potpuri për të gjithë adhuruesit e muzikës së tyre.

Dy artistet vendosën që të ripërpunojnë këngën “Je ma e mira”, të cilën Shyhretja e kishte sjellë më parë.

Po ashtu, në këtë potpuri, ato përfshijnë edhe disa këngë të tjera, të cilat mund t’i ndini në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm