Fifi na rrëfen shumë detaje për albumin e saj të ardhshëm

By

Fifi ka qenë e ftuara e radhës në emisionin NIN në Klan Kosova.

Këngëtarja e njohur shqiptare, ka bërë një rrëfim si asnjëherë më parë rreth muzikës dhe jetës së saj personale.

Ndër të tjerash, artistja zbuloi se albumi i saj do të publikohet duke nisur nga muaji janar të vitit 2021 dhe përveç kësaj dha disa detaje shtesë.

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm