Chrissy Teigen dhe John Legend rimartohen në 10-vjetorin e martesës së tyre

By

Chrissy Teigen ishte një nuse mahnitëse pasi veshi një fustan të bardhë mini për të rithënë zotimet e saj me John Legend për të festuar 10-vjetorin e martesës në Liqenin e Como, Itali.

Ata festuan 10 vjetorin përpara fëmijëve, miqve dhe familjes së tyre në të njëjtin vend ku u martuan për herë të parë një dekadë më parë.

Lidhja e nyjës (përsëri!): Chrissy Teigen ishte një nuse mahnitëse pasi veshi një mini fustan të bardhë për të rinovuar zotimet e saj me John Legend për të festuar 10-vjetorin e martesës së tyre në Liqenin Como, Itali

E bukura: Chrissy dhe John sigurisht u angazhuan me njëri-tjetrin në prehrin e luksit ndërsa festuan në Villa Passalacqua me pesë yje, i cili është një hotel romantik me pamje mahnitëse të peizazheve të mrekullueshme italiane.

Të gjithë sytë mbi të: Veshja e autorit të librit të gatimit Cravings ishte e stolisur me rruaza metalike argjendi dhe shfaqte një detaj mjaft avantgardë në gjoks që ngjante me petale të mëdha lulesh

Dyshja u martuan më 14 shtator 2013 në Villa Pizzo, një nga destinacionet më ekskluzive të dasmave në Italinë Veriore.

Çifti prej shumë vitesh janë prindër të katër fëmijëve: Luna, shtatë; Milje, pesë; Esti, tetë muaj; dhe Wren, e lindur në qershor 2023 nëpërmjet një gruaje surrogate.

Çifti u takua kur modelja luajti në videoklipin e John 2007 për këngën e tij Stereo. Ata u takuan për gjashtë vjet përpara se John t’i propozonte martesë në vitin 2011.

Artikuj të ngjashëm