Pas deklaratës së Arditit, ky është reagimi i Megi Pojanit

By

Ardit Çuni ishte i ftuar në Goca & Gra, ku foli rreth eskperiencës së tij në “Dancing With The Stars” dhe foli për çiftet që sipas tij rrezikojnë të skualifikohen në javët në vazhdim, ku mes tyre përmendi edhe emrin e Megi Pojanit.

Pas këtyre deklaratave të tij, Arditi mori në Instagram një përgjigjje nga Megi.

“Ok mirë ika, po ku të iki të lutem? Më jep një derektivë”, shkroi Megi dhe Arditi pasi ka parë këtë postim i i është përgjigjur në mesazh.“Patjetër, kur e do?”

-“Çfarë thua more kremviçe?! Unë mund të shkoj në djall por jo pa të marrë ty me vete””, ka përfunduar Megi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm