A u’a caktoi gjinekologu datën e dasmës? Përgjigjen Urimi e Alisa

By

Ish dyshja simpatike e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Urimi dhe Alisa kanë dhënë një intervistë për Prive, ku kanë zbuluar detaje mbi dasmën e tyre.

Çifti zbuluan se dasma do të mbahet në muajin maj, dhe jo në muajt e nxehtë të verës, ashtu siç preferojnë shumica.

E një pyetje mbi këtë lind natyrshëm tek shqiptarët – datë për qejfi, apo caktim nga gjinekologu?

Urimi e Alisa dhanë një përgjigje mbi këtë – ndiqeni në materialin e mëposhtëm.

Artikuj të ngjashëm