Nisi paqja – ia ktheu Tayna “follow” Feros?

By

Të gjithë përcjellësit e showbizit shqiptar u çuditën kur në profilin e reperit Fero në Instagram, u publikuan tri video!

Ai po këndonte e kërcente me këngët e Taynas dhe Melindës, që të dyja kundërshtare të koleges së tij nga On Records, Rinës.

Si kundërshtarë të përbetuar, një gjë e tillë nuk pritej nga Fero, por as nga Tayna e cila e ripublikoi në profilin e saj në Instagram reperin duke e kënduar këngën e saj.

Madje Fero u pa duke e ndjekur Taynën në Instagram, ndërsa kjo e fundit nuk ia ka kthyer nderin.  /Prive.al

Artikuj të ngjashëm