Fjolla Morina me urim special për këngëtarin e njohur shqiptar

By

Këngëtari i njohur shqiptar, Mentor Haziri, festoi dje ditëlindjen e 38-të.

Në mesin e shumë urimeve që mori nga miqtë dhe fansat e tij, ai i Fjolla Morinës ra më shumë në sy.

Artistja postoi një fotografi bashkë me Mentorin, në instastory mbi të cilën shkroi: ‘loqka jem urime edhe 100 i bofsh e vazhdo me na knaq me ato keng bukura ate ze brilant qe e ke tputh fort ti deshiroj krejt tmirat se e meriton je diamant Gezuar’.

Të njëjtin postim, Mentori e ripostoi në profilin e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm