Nis numërimi prapa për duetin e Dhuratës dhe Elvanës!

By

Gati!

Dhurata Dora dhe Elvana Gjata kanë vendosur që duetin ta lansojnë nesër.

Ato kanë njoftuar se bashkëpunimi vjen të enjten në orën 23:59.

Ky projekt i tyre pritet të jetë hit veror pasi është dueti i parë bashkë, dhe të dyja artistet numërojnë mega hite

Pra, numërimi prapa sapo ka nisur./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm