Artisti shqiptar ka 30 këngë gati – përgatituni!

By

Bëhuni gati sepse 30 këngë janë gati dhe vetëm nga një artist.

Këngëtari i njohur shqiptar hyri në Instagram për të njoftuar se ka punuar në 30 projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për Seven Saraqin, artisti i cili së fundmi lëshoi një këngë dedikuar tmerreve të luftës së fundit në Kosovë.

“Kam më shumë se 30 këngë gati. Tani do të kthehem”, ka shkruar ai nën imazhin e postuar në rrjetet sociale.

Nëse nuk e dini, Seveni është kthyer në Amerikë pasi nënshkroi kontratë me një kompani të madhe atje për karrierën e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm