Ujë e sapun: Modelja shqiptare nis ditën në plazh

By

Sikur pothuajse gjatë tërë sezonit, edhe kjo fundjavë e ka gjetur modelen shqiptare Aurela Hoxha në plazh duke shijuar ditët e verës.

Hoxha, që tashmë ka stërmbushur profiling e saj me voto nga kjo verë ka bërë ‘goditjen’ e rradhës sot në mëngjes me një imazh nga shezloni.

Pa grim në fytyrë dhe me një pamje të freskët, përkitazi edhe me vendin, ajo i ka uruar mëngjes të mirë ndjekësve të saj të shumtë.

Me fytyrën e saj të bukur, pa dyshim se mëngjesi i ndjekësve është bërë më i mirë… /Prive.al/

 

morning ?

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Artikuj të ngjashëm