Kush po garon këtë javë në “E ke yllin”?!

By

Gara e muzikës përmes coverave në shqip po bëhet çdo javë e më interesante në Privé.

Javën që lamë pas Leotrim e Leonora Ademaj me “Hana” rrëmbyen 40% të votave të publikut, duke u radhitur të parët.

E me këtë pozicionim, Leotrimi e Leonora pas pak javësh do të përballen për fituesin e muajit me garuesit e kësaj jave.

Ju mund të votoni mes: Flakron Voca, Lauresa Selimi, Vullnet Haliti dhe Molos Mucolli.

Fituesi shpallet të premten në ora 22:00./Prive.al

Artikuj të ngjashëm