U tha se u nda nga Donaldi, ky koment i Borës tregon se … (FOTO)

By

Pak kohë më parë, qarkulloi me shpejtësi lajmi se, Bora Zemani dhe Donald Veshaj i dhanë fund lidhjes.

E gjitha kjo nisi nga fakti që ata nuk ndiqnin njeri-tjetrin më në llogaritë e tyre në Instagram dhe se fshinë çdo foto që kishin bashkë.

Ky lajm u përforcua më shumë kur u bë me dije se, Bora Zemani u largua nga “Treshat”, emison të cilin e moderonte me vëllezërit Veshaj.

Ndërkohë qe sot vëllezërit binajk festojnë ditëlindjen, në një postim të Romoes, Bora ka komentuar duke i uruar dy çunat.

U tha se u nda nga Donald Veshaj, por ky koment i Bora Zemanit tregon se ...

Ky koment tregon se mund të jenë ndarë paqësisht.

Artikuj të ngjashëm