Nuk do besoni çfarë bën Emina në plazh (VIDEO)

By

Se Emina Çunmulaj është pa komplekse, këtë e kemi parë tash e një kohë.

Modelja shqiptare nuk e çan kokën për fjalët, duke u fokusuar tek tradita dhe përditshmëria shqiptare.

Këtë na e ka vulosur sërish në rrjete sociale.

Nga një video në Bahamas, ku po pushon me familjen, vëllai, Bekimi e ka kapur në ‘flagrancë’ teksa me gur në breg të detit fërkon këmbët duke bërë ‘manikyr-pedikyr’ natyral.

Video e mëposhtme flet vetë. /Prive.al

Emina, pa komplekse si gjithmonë ?

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm