A ka operacione plastike? – Flet vetë Tayna (VIDEO)

By

Në intervistën më të shkurtër të Prive, të shtunën që sapo lamë pas, ishte reperja e re në estradë, Tayna.

Ajo tregoi a ka operacione plastike por foli edhe për projektin e ri si dhe zbuloi disa të pathëna.

Ndiqeni videon e mëposhtme për të kuptuar shumë gjëra.

Artikuj të ngjashëm