Fero dhe Arbenita paskan plane serioze për të ardhmen?

By

Fero ishte sonte i ftuar për herë të parë në Prive në një intervistë me gazetarin Artan Telaku.

Në hapjen e label-it të tij, ‘Gang Gang Entertainment’, ai shpalosi planet e karrierës dhe jo vetëm.

Pashmangshëm, ai u pyet edhe për pjesën e jetës private – konkretisht në lidhje me romancën me Arbenitën që komentohet goxha në media.

Ndarje, ribashkime, hidhërime komentohen shpesh në portale mirëpo siç potencoi Fero, çifti duket të jenë në ditët më të mira të tyre.

Fero në itervistën për Prive deklaroi se bashkë kanë edhe plane për të ardhmen. Të jetë një hap i ri në lidhje diçka e menduar nga çifti? Kjo mbetet të shihet! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm