Publikohen pamjet, Skerdi dhe Buta gati projektin (VIDEO)

By

Janë publikuar pamjet e para të videokipit të Skerdit në bashkëpunim me Butën.

Artisti nga Shqipëria dhe reperi nga Ferizaj, janë bërë bashkë për herë të parë për këngën që titullohet “UZI”.

Muzikën e ka bërë Big Bang ndërkaq tekstin e kanë shkruar vet artistët.

Videoklipi i xhiruar javë më parë, është realizuar nga Valon Aziri dhe pritet të jetë më ndryshe nga të tjerët.

Ky projekt do të publikohet më 15 qershor./Prive.al

https://www.instagram.com/p/ByX2W80DjhC/

Artikuj të ngjashëm