U tha se është në lidhje dashurie – Gent Fatali bën deklaratën që nuk e prisnim

By

Ka kohë që në media qarkullon lajmi se Gent Fatali është në një lidhje të re dashurie.

Pikërisht lidhur me këtë lajm, artisti foli në Prive.

Këngëtari tha se vajza me të cilën është fotografua, është e hallës, madje deklaroi se është single dhe nuk ka marrëdhënie me askënd tani për tani.

Mirëpo Prive, nga burime të afërta me të merr vesh se Genti është i lidhur edhe pse nuk po e pranon.

Intervista e mëposhtme me të, ju tregon më shumë dhe ndër të tjerash zbulon planet e tij në muzikë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm