Amiga e Cozman ‘sfidojnë’ Noizyn në këngën e re?!

By

Projekte dhe risi duhet se na presin edhe nga ‘Babastars’.

Reperët kanë punuar tashmë në projekte të cilat do jenë në pak kohë, gati për fansat.

I rradhës duket të jetë bashkëpunimi mes Agon Amigës dhe Cozman.

Por, ky projekt ende pa u publikuar ka tërhequr vëmendje me një detaj – titullin.

‘Prej Tirone’ është titulli i këtij projekti muzikor i cili na asocion me hitin e Noizyt ‘Midis Tirone’.

Të jetë në sfidë e drejtpërdrejtë  për liderin e OTR? Mbetet të shihet kur publikohet kënga e rrjedhimisht do kemi mundësi për të analizuar tekstin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm