Fjolla Morina kërkon ndihmë në spital (FOTO)

By

Fjolla Morinës i është dashur të kërkojë ndihmë në QKUK.

Këngëtarja lëndoi këmbën dhe prandaj pati nevojë ta trajtonte atë në spital. Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes videove të postuara në instastory në njërën prej të cilave dëgjohet duke thënë: ‘pshtova’.

Nuk dihet çfarë i ndodhi Fjollës megjithatë fotografia tregon se nuk është asgjë serioze dhe se Fjolla do të bëjë më mirë për pak ditë.

Shërim të shpejtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm