Sërish fotografohen! Dua Lipa e lumtur krah të dashurit të ri

By

Tani që u lidh me një amerikan, ajo po kalon më shumë kohë në Shtetet e Bashkuara!

Dua Lipa dhe i dashuri i saj i ri, Anëar Hadid, janë parë shumë të afërt në një takim në New York City gjatë të mërkurës, pra me 10-të Korrik.

LEXO PO ASHTU: 

Të gjithë ish të dashurit e Dua Lipës, ky është tipi i mashkullit që ajo preferon

Më herët atë mbrëmje, 23 vjeçarja kishte performuar në Amazon Prime Day Concert, ndërsa Anëar ishte prezent për ta parë të dashurën e tij gjatë performancës.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid, sapo e kanë konfirmuar lidhjen e tyre gjatë vikendit që lamë pas, duke u puthur në publik në një koncert në Britani të Madhe. /Prive.al

 

dua lipa anwar hadid hang out after her concert 014320363

dua lipa anwar hadid hang out after her concert 014320363

 

 

 

Artikuj të ngjashëm